Raamatukogu on avatud E-N 7.45-15.45 ja R 7.45-14.00

Raamatukogu töötajad:
Viivi Vunk, kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel. 6024378 - põhikogu (ilukirjandus)
Marju Koik, kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., tel. 6024377- õpikutekogu

Raamatukogus on kasutusel Raamatukogude Info- ja Kataloogisüsteem (RIKS).

UUS! Kuusalu Keskkooli raamatukogu andmebaas on nüüd kasutatav ka veebis. Meie  RIKSWEBi aadress on https://kuusalu.kooliraamatukogud.ee/

eKoolist on võimalik nüüd vaadata oma laenutusi. "Minu laenutused" on nähtaval kasutaja kiirviidete all: raamatu pilt tähistab seda. "Laenutused" lingile vajutades saab näha, mis raamatud on veel enda käes, kirjas on ka tagastamise tähtaeg.

NB! Eesti Lastekirjanduse keskus koos meie eesti keele ainesektsiooni ja raamatukoguga soovitab! Koostasime soovitusliku nimekirja raamatutest.

Nimekirjast leiab nii lustakaid raamatuid kui ka selliseid, mis panevad mõtlema, nii neid, mis toovad toredasti esile keele omapära, kui ka neid, milles esiplaanil seiklus ja põnevus. On võlurilugusid ja jutte lastest, kes võiksid olla pärit lausa naabermajast ... Vaata nimekirja!

Raamatukogu täieneb pidevalt värske kirjandusega. Palun tutvu uute raamatutega:

uued raamatud: veebruar 2021 vaata

uued raamatud: september 2020 vaata

uued raamatud: november 2020 vaata