Prindi
Kategooria: Kiitused

Õpilaste tunnustamine

Kuusalu Keskkooli kodukorra ja õpetaja Ingrit Keerma ettepanekul:

  1. Avaldada kiitust Harjumaa koolidevahelisel teatejooksude võistlusel saavutatud väga heade tulemuste eest järgmistele õpilastele:

Pendelteatejooks

KULD     -5. klass

Rikhard Soom, Martin Plakk, Sebastian Paul, Hugo Saul, Norman Nikkarinen, Mariliis Tiits,

               Kadi Mae, Pippa Veeremets, Sandra Narusk, Keitlyn Volkov

KULD     6.-7. klass             

Adrian Aio, Jesse Lauter, Mattias Hartikainen, Kaarel Priilinn, Madis Hurt, Liisbel Almet, Anete Olkkonen, Hanna- Liisa Kaarmann, Mia Maria Lipsmäe, Maria-Victoria Parktal

HÕBE    8.-9. klass

Andreas Idavain, Ruudi Pirnpuu, Jarek Heinmaa, Joosep Palgi, Ats Soosalu,     Annabel Almet,

              Elisabeth Satski, Mia Katarina Kapp, Mariella Soom, Keiti-Eliise Rebane

4 x 50 m jooks

KULD   - 5. klassi tüdrukud

              Keitlyn Volkov, Sandra Narusk, Pippa Veeremets, Mariliis Tiits

KULD    - 5. klassi poisid

              Martin Plakk, Hugo Saul, Norman Nikkarinen, Rikhard Soom

4 x 100 m jooks

KULD      6. -7. klassi tüdrukud

               Hanna –Liisa Kaarmann, Anete Olkkonen, Mia-Maria Lipsmäe, Liisbel Almet

HÕBE      6.-7. klassi poisid

                Adrian Aio, Mattias Hartikainen, Kaarel Priilinn, Madis Hurt

HÕBE     10.-12. klassi neiud

                Egle Privoi, Annabel Pern, Kertu Peegel, Kristina –Margot Trepp

PRONKS  8.-9. klassi tüdrukud

                 Mariella Soom, Annabel Almet, Mia-Katarina Kapp, Keiti-Eliise Rebane

4 x 400 m jooks

KULD       - 5. klassi tüdrukud

                  Keitlyn Volkov, Sandra Narusk, Pippa Veeremets, Mariliis Tiits

HÕBE      - 5. klass poisid

                  Hugo Saul, Kenneth Sebastian Lootus, Hendrik Madisson, Martin Plakk

HÕBE        6. – 7. klassi tüdrukud

                  Hanna-Liisa Kaarmann, Maarja Katherine Link, Liisbel Almet, Mia Maria Lipsmäe

HÕBE       10. -12. klassi neiud

                 Egle Privoi, Annabel Pern, Kertu Peegel, Kristina-Margot Trepp

4 x 800 m jooks

KULD        6. – 7. klassi poisid

                   Mattias Hartikainen, Evar Saul, Kaarel Priilinn, Jesse Lauter

PRONKS   10. – 12. klassi noormehed

                 Karel Taal, Andreas Mozajev, Ako Randma, Kaur Taal

  1. Käskkiri teha teatavaks õpilaste vanematele e-kooli kaudu, avalikustada kooli       kodulehel ja kanda õpilasraamatusse.
  1. Käskkiri jõustub allakirjutamisest.

Vello Sats

Koolijuht